Czujnik ruchu FTN ST Optex do zastosowań zewnętrznych

Przygotowanie efektywnie działającej instalacji alarmowej to zawsze dość dużo pracy. Trzeba pamiętać o tym, że to nie tylko kamery czy centrum zarządzania, ale również na taki system składają się różne czujniki alarmowe. To właśnie dzięki nim można znacznie skuteczniej patrolować określone miejsca, nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale również na zewnątrz. Jeżeli poszukujesz dla siebie wydajnie działającej czujki ruchu właśnie poza nieruchomość, wtedy pomyśl o modelu FTN ST marki Optex. Przypatrzmy się temu, co jest on w stanie zaoferować.

W tym przypadku mamy do czynienia z podwójną detekcją ruchu w metodzie PIR, która daje bardzo dobre rezultaty. Zasięg detekcji to 5 x 1 metr, a także istnieje możliwość samodzielnej je redukcji. Na obudowie czujnika FTN ST zastosowano diody sygnalizacyjne, więc jej obsługa jest jeszcze łatwiejsza. Także sama obudowa gwarantuje jej bardzo dobre zabezpieczenie nawet w trudniejszych warunkach. Ten model czujnika można montować na ścianach. Dodawane są też do niego akcesoria – naklejki maskujące, daszek, uchwyt, śruby montażowe.

Ten model czujnika, tak jak inne czujniki optex, charakteryzuje się bardzo dobrym wykrywaniem ruchu. To dzięki zastosowaniu w nim nowoczesnej optyki AND, a także zaawansowanego algorytmu oceny rozmiarów intruza. To sprawia, że nie reaguje ona na zwierzęta, co znacznie redukuje liczbę fałszywych alarmów. Ponadto czujnik FTN ST posiada podwójny filtr światła białego. Jeżeli szukasz dobrej czujki ruchu na zewnątrz, właśnie ta będzie mogła spełnić wszystkie twoje oczekiwania.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Secured By miniOrange