Nowoczesna i niedroga czujka magnetyczna MMD-302 BR

Profesjonalny system zabezpieczeń gwarantuje skuteczną ochronę każdemu z zabezpieczanych miejsc i obiektów. Kompleksowe bezpieczeństwo wymaga jednak zastosowania najlepszych dostępnych rozwiązań z zakresu monitoringu, kontroli dostępu, czy systemów alarmowych.

 

 

Umiejętna kontrola nad newralgicznymi punktami dostępu do ochranianego obiektu stanowi jeden z istotnych elementów efektywnego systemu zabezpieczeń. Kategorią urządzeń, które każdego dnia zapewniają kompleksową ochronę i stały nadzór nad stanem okien, bram, czy drzwi są niezawodne i wszechstronne czujniki alarmowe.

Wśród wielu różnorodnych modeli czujek alarmowych na uwagę zasługuje grupa urządzeń o podwyższonym standardzie wykonania, która realizuje bezprzewodową komunikację ze współpracującymi elementami danego systemu zabezpieczeń.

Czujki bezprzewodowe to inteligentne urządzenia alarmowe, które stanowią idealne połączenie efektywności i łatwości stosowania. Dzięki nim możliwe jest stworzenie działającego niezawodnie systemu alarmowego, który swą funkcjonalnością i zasięgiem pracy zapewni bezpieczeństwo na najwyższym możliwym poziomie.

Bezprzewodowa czujka magnetyczna MICRA MMD302BR w NAPAD.pl

 

Bezprzewodowa czujka magnetyczna do systemu MICRA MMD-302 BR SATEL to jedno z rekomendowanych rozwiązań, szczególnie tam, gdzie konieczne jest zapewnienie bezpieczeństwa w wymagającej infrastrukturze środowiska zewnętrznego.

Czujka MMD302BR wyposażona jest w dwa kontaktronowe sensory, które dają możliwość do swobodnego wyboru sposobu montażu magnesu. Przemyślana konstrukcja urządzenia umożliwiła również zlokalizowanie w urządzeniu wejścia pozwalającego na instalację zewnętrznej czujki przewodowej, w tym popularnych czujek roletowych.

O oszczędność energii zasilającej urządzenie dba inteligentny system zarządzania energią, a bateryjny system zasilania czujki zapewnia niezakłócone funkcjonowanie urządzenia w miejscach wolnych od jakichkolwiek źródeł energii elektrycznej. Bezprzewodowa czujka magnetyczna MICRA MMD302BR  jest idealnym rozwiązaniem wtedy, gdy chodzi o kompleksowe zabezpieczenie systemów rolet, okien i drzwi w domach i innych zabudowaniach.

Magnetyczny czujnik alarmowy MMD 302 firmy Satel w NAPAD.pl

Brązowy kolor obudowy czujnika pozwala na łatwe dopasowanie urządzenia do elementów stolarki drewnianej bądź też PCV w tym odcieniu. Czujnik stwarza szerokie możliwości w zakresie montażu, wyposażono go dla jeszcze większego bezpieczeństwa w mechanizm antysabotażowy, który błyskawicznie poinformuje użytkownika o ewentualnej próbie manipulacji urządzeniem.

Bezprzewodowy czujnik magnetyczny MMD 302BR polskiej firmy Satel to precyzyjne, niezawodne oraz niewielkich rozmiarów urządzenie, które pozwala na dyskretny kamuflaż efektywnego systemu alarmowego. System zabezpieczeń uzupełniony funkcjonalnością czujnika alarmowego Satel gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo alarmu w domu, firmie, czy szkole.

Więcej dobrych czujników oraz niezawodnych urządzeń alarmowych znajdziesz w sklepie NAPAD.pl. Bogata oferta produktowa i gwarancja niskiej ceny to tylko niektóre z wielu zalet zakupów w NAPAD.pl. Oferujemy również fachową pomoc ekspertów oraz atrakcyjne rabaty dla instalatorów.

Zobacz czujnik MMD302BR w niskiej cenie w NAPAD.pl

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Secured By miniOrange