Czujnik kontaktronowy MC 250 – niezawodny kontraton

Nieodłącznym elementem profesjonalnych systemów alarmowych są czujniki magnetyczne, dzięki którym można w porę otrzymać sygnał o jakichkolwiek naruszeniach strzeżonej przestrzeni. Czujniki magnetyczne wykorzystywane są w szczególności do prowadzenia kompleksowego zabezpieczenia punktów dostępowych do obiektów, czyli na przykład bram, drzwi czy okien.

Czujnik kontaktronowy MC 250 to jeden z chętnie wybieranych w tym zakresie modeli, który odznacza się świetnymi parametrami technicznymi i dobrą wytrzymałością. Czujnik kontaktronowy MC 250 to kontrakton wpuszczany, który sprawdza się w przypadku zarówno drewna, jak i stali. Jego obudowa jest metalowa i śrubowa, model posiada wyprowadzone przewody o długości 2 metrów oraz pętlę sabotażową. Montaż czujnika jest bardzo łatwy dla otworów drzwiowych, bram czy też okien, zapewnia on jednoczenie dyskrecję, ponieważ jest praktycznie niewidoczny. Praca czujnika jest niezawodna oraz efektywna, co zawdzięcza on pokrytym złotem stykom, więc nawet w przypadku minimalnych wartości zasilania będzie on gwarantował pełną obsługę. Przy tworzeniu profesjonalnych systemów alarmowych z pewnością właśnie ten model będzie atrakcyjną propozycją. Można montować go zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów.

MC-250 czujnik kontraktonowy

Potrzebujesz wydajnego i niezawodnego czujnika magnetycznego do zwiększenia bezpieczeństwa swojego domu lub firmy? Skontaktuj się z specjalistą z działu handlowego sklepu internetowego NAPAD.PL. Otrzymasz profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich elementów do stworzenia w pełni profesjonalnego i wydajnego systemu alarmowego. Dla firm i instalatorów oferujemy atrakcyjne RABATY CENOWE.

Zawsze tanio w NAPAD.pl

You can leave a response, or trackback from your own site.

3 komentarze to “Czujnik kontaktronowy MC 250 – niezawodny kontraton”

  1. Czujniki magnetyczne są bardzo prostym, a ciągle bardzo skutecznym urządzeniem i dlatego nadal są stosowane w większości systemów alarmowych. Ten konkretny czujnik, dzięki temu, że to kontrakton wpuszczany jest dyskretny, praktycznie niewidoczny i wygląda jak zwykła śruba wkręcona w drzwi czy okno co daje mu przewagę nad „standardowymi” czujkami magnetycznymi które są widoczne na pierwszy rzut oka.

    • Kamil pisze:

      Zgadzam się z przedmówcą, a dodatkowo na czujkach tego typu, które są najprostszym i najtańszym zabezpieczeniem dużo osób opiera alarm swojego domku letniskowego czy działki. Jeśli w pobliży takiej działki na co dzień mieszkają sąsiedzi to wystarczy zamontować kilka takich czujek, podłączyć je do zewnętrznego sygnalizatora i za kilkadziesiąt złotych mamy prosty alarm, który wystraszy włamywacza i zwróci uwagę sąsiadów.

  2. Największa przewaga czujnika kontaktronowego MC 250 nad innymi „standardowymi” czujnikami jest to, że jest on praktycznie niewidoczny i na pewno nie zostanie zauważony przez włamywacza dzięki czemu może okazać się bardzo skuteczny, a dodatkowo nie jest drogi.

Leave a Reply

Secured By miniOrange