Solidna obudowa metalowa TPR-4

Właściwe zabezpieczenie wszystkich elementów wchodzących w skład systemu telewizji przemysłowej czy też sytemu monitoringu jest bardzo ważne. Nikt niepowołany nie powinien mieć do nich dostępu, ponieważ będzie mogło to wpłynąć na poziom bezpieczeństwa, jakie sieci te mają zapewniać.

Z tego też powodu stosuje się do dodatkowej ochrony specjalne obudowy na urządzenia elektroniczne, które swoimi właściwościami są w stanie kompleksowo zabezpieczyć umieszczone w jej wnętrzu elementy danego systemu zabezpieczeń.

Obudowa metalowa TPR-4 jest jednym z tego rodzaju produktów. Do czego jest ona przeznaczona i jakie są jej parametry? Obudowa metalowa TPR4 jest artykułem wykonanym z dwóch rodzajów materiału.

Metalowa obudowa TRP4 w NAPAD.pl

Z przodu obudowy zastosowano mocną blachę ocynkowaną o grubości od 0,8 do 1,2 milimetra, a z tyłu wytrzymałą sklejkę drewnianą o grubości 6 milimetrów. Wymiary obudowy to 400 x 400  x 100 milimetrów, a jej waga to tylko 3,4 kilograma. Dodatkowo z przodu zastosowano także drzwi z zamkiem bębenkowym, klucze dołączane są w liczbie dwóch egzemplarzy.

Obudowa metalowa TPR 4 do urządzeń alarmowych jest bardzo uniwersalna i będzie nadawała się do umieszczenia w niej różnego rodzaju sprzętu. Gwarantuje ona dzięki swojej specjalnej konstrukcji bardzo dobre zabezpieczenie dla znajdujących się wewnątrz sprzętów elektronicznych.

Zastosowanie drewnianej tylnej ściany pozwala dodatkowo na to, aby w dowolny sposób zamontować w niej urządzenia alarmowe i systemu CCTV według konkretnego zapotrzebowania i zachowaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Wytrzymała obudowa metalowa z zamkiem TRP 4 w NAPAD.pl

Tworząc profesjonalną instalację zabezpieczeń zawsze warto zadbać o odpowiednią ochronę wykorzystywanych elementów danego systemu. Zastosowanie obudowy do CCTV pozwoli zagwarantować niezawodność pracy urządzeń i w efekcie osiągnąć wysoki stopień skuteczności całej instalacji.

Więcej o uniwersalnych i wszechstronnych obudowach do CCTV i systemów zabezpieczeń dowiesz się z szerokiej oferty sklepu NAPAD.pl, w której znajdziesz największy zbiór urządzeń w najniższych cenach.

Zawsze tanio w NAPAD.pl

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Solidna obudowa metalowa TPR-4”

  1. Fonex pisze:

    Oprócz solidnej obudowy zabezpieczającej wszystkie elementy systemu zabezpieczeń ważne jest też odpowiednie umiejscowienie takiej skrzynki. Każda skrzynka schowana przed włamywaczem będzie lepsza, niż ta zamontowana w widocznym miejscu.

Leave a Reply

Secured By miniOrange