Monitoring osiedla dla wspólnego bezpieczeństwa

O to aby mieszkało się bezpieczniej należy zadbać a nie tylko liczyć na sprzyjający los i sprawność służb publicznych. Dlatego właśnie ciągle powiększająca się ilość mieszkańców decyduje się na monitoring osiedla prowadzony za pomocą telewizji przemysłowej cctv. Monitoring to decyzja, której nikt nie żałuje ciesząc się większym poczuciem bezpieczeństwa oraz lepszym zabezpieczeniem mienia i okolicy.

Bezpieczniejsza okolica dzięki monitoringowi CCTV.

Możliwość prowadzenia obserwacji okolicy daje większe bezpieczeństwo zarówno dobytkowi jak również, a może przede wszystkim ludziom i dzieciom bawiącym się w okolicy. Mieszkańcy osiedli, na których zainstalowano monitoring wizyjny mają podstawę do tego by czuć się bezpieczniej a do tego maja solidną podstawę do negocjacji zniżek na stawki opłacane z tytułu ubezpieczenia  mienia majątkowego.

Co jest potrzebne aby zaprojektować system monitoringu osiedlowego?

Zestaw przeznaczony do monitoringu osiedla musi zawierać kamery najlepiej typu dzień/noc (z doświetlaczem podczerwieni), rejestrator cyfrowy DVR oraz akcesoria niezbędne do połączenia elementów – czyli kable, złączki oraz uchwyty.  Kupując kamerę przemysłową trzeba dobrze określić w jakich warunkach dana kamera będzie pracowała. Bardzo istotne jest to czy rejestracja obrazu „widzianego” przez kamerę będzie odbywała się w dzień w nocy czy może w obu sytuacjach dlatego należy dobranoc odpowiednią kamerę a także obiektyw.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Secured By miniOrange