Systemy alarmowe Satel od kuchni

W dzisiejszym wpisie zaglądamy do firmy Satel, lidera produkcji systemów alarmowych i urządzeń elektronicznych. Na umieszczonym poniżej filmiku znajduje się program zrealizowany przez telewizję TVN Turbo, w ramach serii „Polak potrafi”.

Cały proces jest zobrazowany od samego zalążka – czyli koncepcji i projektu kreślarskiego, później możemy towarzyszyć produktom Satel’a w kolejnych fazach projektowania komputerowego, prototypów, przygotowania form i produkcji elementów elektronicznych, aż w efekcie widzimy jak gotowy  produkt ląduje na regale w magazynach producenta.

Film obrazuje proces produkcyjny, którego głównym bohaterem jest Manipulator z klawiaturą sensoryczną INTKSG Satel. To co charakteryzuje ten model urządzenia to zapewne świetnie dopracowany i bardzo wyszukany styl projektu. Ponadto projektanci odpowiedzialni za użyteczność i ergonomię spełnili swoją powinność oddając w ręce użytkowników wyjątkowo czytelną i łatwą pod względem manualnym w obsłudze klawiaturę.  Ponadto manipulator wyposażono w czytelny i jasny wyświetlacz, bardzo ułatwiającym pracę z urządzeniem. Manipulator INT – KSG jest dedykowany do central alarmowych serii Satel INTEGRA.

Rozwiązania marki Satel stanowią jedną z poważniejszych grup na polskim rynku systemów alarmowych i systemów zabezpieczeń. W zależności od potrzeb oraz rozległości systemu alarmowego możemy dokonać wyboru spośród prostszych i bardziej zaawansowanych modeli central ze zróżnicowanymi funkcjami oraz ilością wyjść na czujniki i dodatkowe moduły i urządzenia peryferyjne. Dzięki szerokiej gamie dostępnych urządzeń można łatwo dopasować możliwości sprzętu do wymagań konkretnej instalacji – począwszy od małego kiosku czy mieszkania, aż po rozległe budynki biurowe.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Secured By miniOrange