Kontroler alarmu na telefonie – MobileKPD2

Kontroler alarmu na telefonie - MobileKPD2Aplikacja MobileKPD2 to nowość, która daje możliwość wykorzystania urządzeń mobilnych, w tym telefonów wyposażonych w dotykowy wyświetlacz.

Aplikacja MobileKPD2 firmy SATEL zamienia telefon z ekranem dotykowym w zdalnych manipulator do obsługi systemu alarmowego bazującego na centrali INTEGRA wyposażonego w moduł ETHM-1. Dzięki niej w dowolnej chwili mamy możliwość zdalnego sterowania alarmem, mając dostęp do wszystkich funkcji centrali osiągalnych dla użytkownika. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, łączność z centralą – niezależnie od tego, czy nawiązywana jest z użyciem GPRS, UMTS (3G) czy WiFi, zabezpieczona jest algorytmem AES z użyciem 192-bitowego klucza.

MobileKPD2 dostępny jest w dwóch wersjach, które wybór warunkowany jest od typu posiadanego telefonu z ekranem dotykowym. Wersja Java przeznaczona jest dla urządzeń obsługujących środowisko Java J2ME (telefony systemem Symbian, Samsung Bada, Windows Mobile). Dla telefonów pracujących z wykorzystaniem systemu operacyjnego Google Android opracowana jest dedykowana wersja aplikacji. Obie wersje bezpłatnie można pobrać ze strony m.satel.pl zoptymalizowanej dla urządzeń przenośnych. Listę telefonów obsługujących aplikacje Mobile KPD2 w wersji Java oraz Android znaleźć można na stronie www.satel.pl.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Secured By miniOrange