Alarmy i systemy alarmowe największych producentów

Rynek alarmów i komponentów służących do instalacji systemów alarmowych ciągle dynamicznie się rozwija i trudno jest być „na bieżąco” jeśli nie śledzi się nowinek branżowych. Dlatego właśnie osoby profesjonalnie zajmujące się projektowaniem oraz instalacjami alarmów w domach, posesjach oraz pomieszczeniach biurowych mogą służyć radą w oparciu o swoje doświadczenia. W tym wpisie przedstawimy marki najczęściej wybierane i cieszące się dobrą opinią wśród klientów.

Alarmy Satel

Firma Satel to w pełni polska firma, która od wielu już lat zajmuje się projektowaniem oraz produkcją urządzeń elektronicznych w tym elementów systemów alarmowych. Gama produktów firmy SATEL obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe. Satel dzięki wykorzystaniu bardzo innowacyjnego procesu projektowania rozwiązań oraz przy udziale działów badawczych i rozwojowych cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród specjalistów jak i samych klientów.Gama produktów firmy SATEL obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe. Produkty firmy SATEL zyskały sobie uznanie tysięcy dystrybutorów, instalatorów, agencji ochrony oraz użytkowników w kraju i zagranicą. Sieć autoryzowanych dystrybutorów obejmuje całą Polskę, natomiast dynamiczny rozwój eksportu oznacza owocną współpracę z partnerami w ponad czterdziestu krajach Europy i Azji.

Alarmy Elmes

Firma Elmes Elektronik, założona w 1990 roku,  projektuje i wytwarza elektroniczne urządzenia do systemów alarmowych, kontroli dostępu i zdalnego sterowania. Firma specjalizuje się w produkcji radiowych urządzeń małej mocy spełniających polskie i europejskie normy dopuszczenia do użytkowania bez dodatkowych zezwoleń i rejestracji. Firma Elmes posiada w swoim asortymencie: centrale alarmowe, detektory (czujniki), piloty, odbiorniki oraz systemy sterowania. Na stronie internetowej możemy znaleźć wiele instrukcji oraz materiałów, które pomogą w zrozumieniu obsługi produktów.

Alarmy BOSCH

Firma BOSCH to niemiecka marka o światowym zasięgu, tym samym Bosch Security Systems to jedna z bardziej znanych i zweryfikowanych figur na rynku systemów i urządzeń alarmowych.  Firma Bosch, mająca już ponad 40-letnie doświadczenie w dziedzinie systemów zabezpieczeń, działa z wizją dostarczania wysokiej jakości, łatwych w użyciu, inteligentnych oraz zgodnych operacyjnie systemów.  Obecnie firma wprowadziła kompletną gamę rozwiązań wysokiej rozdzielczości (HD), które odpowiadają na rosnące zapotrzebowanie w zakresie systemów HD pracujących w sieci IP oraz zapewniają nowy poziom jakości obrazu. Dzięki wyższej rozdzielczości obrazu, operator może rozróżnić drobne szczegóły sceny, co ma istotne znaczenie przy rozpoznawaniu twarzy i innych podobnych zastosowaniach.

Alarmy Ropam Elektronik

Firma ROPAM ELEKTRONIK powstała w 2003 roku z inicjatywy trzech absolwentów Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica z Krakowie.  Bazując na doświadczeniu z branży Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu oraz wiedzy inżynieryjnej z zakresu projektowania układów elektronicznych oraz programowania postanowiliśmy odpowiedzieć na potrzeby rynku i zaprojektować urządzenie do przesyłania informacji za pomocą sieci GSM.
Nadal moduły powiadamiania i sterowania GSM pozostają głównymi produktami firmy. Oferta jednak znacząco się powiększyła. Poza modułami MGSM produkujemy: zasilacze impulsowe, sterowniki radiowe, centrale alarmowe, syntezery mowy. Urządzenia oraz oprogramowanie oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach i opracowywane przez wykwalifikowaną kadrę inżynierską. Ciągle staramy się rozwijać i dopasowywać nasze produkty do potrzeb Klientów.

Alarmy Crow

Crow Electronic Engineering Inc, (CEE) jest największym na świecie producentem produktów z zakresu ochrony i utrzymania bezpieczeństwa. Pełen zakres produktów przewodowych i bezprzewodowych to centrale alarmowe, systemy kontroli dostępu, czujniki systemów alarmowych i niezwykłe zewnętrzne czujniki Europy Środkowo-Wschodniej z jego bogatym doświadczeniem, jest zobowiązana do przekazywania na rynku zabezpieczeń z najlepszych urządzeń. Produkty firmy są używane na całym świecie przez profesjonalnych instalatorów i dworców firm ochrony osób i własności w środowiskach mieszkalnych, handlowych, przemysłowych i wojskowych. CEE ustalił dystrybutorów i przedstawicieli w ponad 40 krajach, a także biura sprzedaży w USA i Australii. Międzynarodowa sprzedaż stale wzrasta w wyniku spółki ciągłym inwestycjom w nowe technologie i nowe produkty opracowane z ciągłym dążeniu do wysokiej jakości oraz rozwijania wiedzy na temat projektowania rozwiązań z zakresu  monitoringu i zabezpieczeń.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Secured By miniOrange